czwartek, 09 listopad 2023

Lotnisko Zielona Góra Babimost znów ma funkcje wojskowe. Dokumenty zostały podpisane. Port będzie współużytkowany z 31. Bazą Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu.

Dział: Społeczne

Utrata wagi jest dla wielu osób wyzwaniem, które wymaga połączenia zdrowej diety, regularnych ćwiczeń i odpowiedniego nawodnienia. Odpowiednie nawodnienie organizmu odgrywa kluczową rolę w procesie odchudzania i może wpływać na różne aspekty zdrowia, od metabolizmu po poczucie sytości.

Dział: Polecane

Zaginął Tomasz Kawała ze wsi Przeborowo koło Drezdenka. 46-latek wyszedł z domu i przepadł bez śladu. Nie ma z nim kontaktu od sześciu dni.

Dział: Interwencje

Enea Falubaz Zielona Góra oficjalnie poinformował o nowych zawodnikach. Sprawdź, kto dołączył do klubu na sezon 2024 w PGE Ekstralidze.

Dział: Sport

Kierowcy mogą odetchnąć z ulgą. Dziś, 9 listopada, otwarta została ulica Kupiecka w Zielonej Górze. Autobusy MZK Zielona Góra jeżdżą inaczej.

Dział: Społeczne
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u