środa, 01 luty 2023

IMGW ostrzega! Synoptycy na najbliższą noc prognozują wystąpienie silnego wiatru.

Dział: Interwencje

Pożar w Zielonej Górze. W Szpitalu Uniwersyteckim zapaliła się instalacja elektryczna. Na miejsce przyjechało pięć zastępów straży pożarnej. Trwają działania.

Dział: Interwencje

Anglia przemierzana autobusem? Czy ma to sens w dobie tanich lotów? To zależy, czego oczekujemy od podróży - czy chodzi o szybkie przemieszczanie się z punktu A do B, czy też o poznawanie kraju z perspektywy nie tylko wielkich miast i znanych atrakcji turystycznych, czyli oglądanie jego prowincji, zaznajamianie się ze specyfiką terenu i realiami tam panującymi. Najważniejsze jest to, że dziś poza łatwością podróżowania, mamy duży wybór metod, jakimi chcemy to robić. Obecnie każdy może podróżować i planować swój wyjazd samodzielnie, dopasowując go do swoich preferencji.

Dział: Polecane

Ubezpieczenie samochodu to konieczność dla każdego kierowcy, niezależnie od wieku czy doświadczenia. Jednak młodzi kierowcy często muszą mierzyć się z wyższymi cenami ubezpieczenia, ponieważ są uważani za ryzykownych uczestników ruchu drogowego. Jeśli jesteś młodym kierowcą i szukasz sposobu na oszczędzenie na ubezpieczeniu, to ten artykuł jest dla Ciebie!

Dział: Polecane

Groźne zdarzenie w Sulechowie. Pomocy medycznej potrzebowało dziecko poparzone kawą. Na miejsce wysłano m.in. śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u