czwartek, 02 luty 2023

Pogoda Lubuskie. Silny wiatr nas nie opuszcza, a IMGW wydało kolejne ostrzeżenia dla całego województwa. Porywy mają osiągać prędkość do 75 km/h.

Dział: Meteo

Oszuści w Zielonej Górze. Tym razem pieniądze stracił 68-latek, który zaufał fikcyjnemu pracownikowi banku. Mężczyzna oddał aż 170 tysięcy złotych.

Dział: Interwencje

Gmina Świdnica zachęca do zmiany pieców na przyjazne środowisku. Samorząd przekaże na ten cel 50 tysięcy złotych. Jak dostać pieniądze na wymianę kopciucha?

Dział: Społeczne

Nagrania z kamer samochodowych trafiają do mundurowych. Lubuska Policja ku przestrodze opublikowała kompilację filmów z udziałem piratów drogowych.

Dział: Interwencje

Wypadek koło Sulechowa. Na trasie w rejonie Trzebiechowa samochód osobowy uderzył w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u