środa, 01 marzec 2023

Rozbito dziuplę samochodową pod Żarami. Policja zatrzymała do sprawy trzech mężczyzn. Grozi im nawet 10 lat więzienia.

Dział: Interwencje

Agresywny mężczyzna zagroził 11-latkowi i ukradł mu 50 złotych. Teraz 28-latkowi grozi nawet 10 lat więzienia!

Dział: Interwencje

Rząd chwali się, że jednostki OSP "dostaną nowe samochody gaśnicze". Wszystko brzmi pięknie, ale nie ma nic za darmo. Aby otrzymać nowy wóz, potrzebny jest dość wysoki wkład własny gminy.

Dział: Społeczne

Apteki w Zielonej Górze. Jaka apteka pełni dyżur w nocy, święta oraz weekendy? Publikujemy listę aptek dyżurujących w marcu 2023.

Dział: Społeczne

Chyba każdy przedsiębiorca, bez względu na branżę i wielkość biznesu, chce mieć w swojej firmie internet niedrogi, bezproblemowy w instalacji, prosty w obsłudze, bezawaryjny i optymalnie szybki. Jednak znalezienie odpowiedniej usługi nie jest proste – w końcu nie każdy przedsiębiorca posiada rozeznanie w technologiach dostępu do sieci.

Dział: Polecane
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u