środa, 15 marzec 2023

Tragiczny finał poszukiwań w Międzyrzeczu. Strażacy wyłowili z rzeki Obra ciało 35-letniego mężczyzny. Teraz okoliczności śmierci wyjaśni sekcja zwłok.

Dział: Interwencje

Jedna osoba została ranna w wypadku na drodze krajowej nr 27 na odcinku Nowogród Bobrzański - Żary. Policja szuka teraz świadków zdarzenia.

Dział: Interwencje

"Rodzicielstwo pomimo uprzedzeń", czyli warsztaty psychologiczno-prawne w Międzyrzeczu. Już 18 marca będzie można porozmawiać z psychologiem i radcą prawnym.

Dział: Społeczne

Zakopane to idealne miejsce na weekendowy wyjazd. Miasto położone u podnóża Tatr zachwyca niepowtarzalnym klimatem i pięknymi widokami zwłaszcza zimą. Nie można narzekać tam również na brak atrakcji, gdyż Zakopane oferuję znacznie więcej niż wszystkim znane Krupówki. Oto kilka naszych propozycji na spędzenie czasu w Zakopanem lub okolicach.

Dział: Polecane

Kaszel to męcząca dolegliwość, która potrafi bardzo uprzykrzyć nam życie. Zmagamy się z nią nie tylko podczas przeziębienia czy grypy, ponieważ nierzadko jest on również objawem alergii. Z kolei tzw. kaszel palacza dotyka osoby, które nie potrafią pozbyć się tego szkodliwego nałogu. Mimo że kaszel to naturalny odruch obronny organizmu, a jego celem jest oczyszczenie dróg oddechowych, to kiedy jest długotrwały i silny, może powodować nawet odruch wymiotny. Jakie są sposoby na każdy rodzaj kaszlu? Podpowiadamy.

Dział: Polecane
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u