czwartek, 02 marzec 2023

Dziura w drodze, a może uszkodzona latarnia? W Zielonej Górze zgłosisz problem przez aplikacje TransparentneJST, ale czy to się sprawdzi?

Dział: Społeczne

Wziął auto rodziców i wyjechał na drogę. Później nie zatrzymał się do kontroli w Sulechowie. Jazda 15-latka zakończyła się, gdy wypadł z drogi.

Dział: Interwencje

W codziennej gonitwie łatwo zapomnieć o sobie i własnych potrzebach. To z myślą o zapracowanych osobach powstała Klinika Efekt Med i Aprisma, która jest ratunkiem dla ciała i duszy. To tam przeprowadzane są innowacyjne zabiegi, odmładzające skórę. Na miejscu można również spotkać coacha biznesu.

Dział: Polecane

Oszuści cały czas "pracują". Tym razem pieniądze straciła 86-latka, która uwierzyła w zmyśloną historię o wypadku syna. Kobieta oddała 46 tysięcy złotych.

Dział: Interwencje

Rower miejski Zielona Góra. Firma Nextbike Polska ponownie uruchomiła system wypożyczeń w mieście. Mieszkańcy mają do dyspozycji 400 rowerów.

Dział: Społeczne
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u