poniedziałek, 20 marzec 2023

Strażacy ochotnicy z zielonogórskiej Raculi zbierają pieniądze na zakup ambulansu. Strażacy chcą wzmocnić system ratowniczy w regionie!

Dział: Społeczne

Strażacy ochotnicy z zielonogórskiej Raculi zorganizowali ciekawe ćwiczenia. Druhowie z Raculi, Suchej, Cigacic i Świdnicy doskonalili swoje umiejętności!

Dział: Społeczne

Akcja ITD oraz policji w Lubuskiem. Kontrolowano trzeźwość kierowców na trasie S3 i autostradzie A2. Zatrzymano dwóch szoferów na "podwójnym gazie".

Dział: Interwencje

Nie ulega wątpliwości, że każdy pracownik powinien z należytą starannością wypełniać swoje obowiązki wobec pracodawcy. Działa to jednak w dwie strony i oznacza, że każdy pracodawca musi przestrzegać prawnych zobowiązań wobec pracowników. Niekiedy jednak można spotkać się z łamaniem obowiązujących praw, czego efektem jest brak wynagrodzenia. Co zrobić w takiej sytuacji i jak rozpocząć walkę z pracodawcą? Odpowiedź znajdziesz poniżej! Czytaj dalej!

Dział: Polecane

Fotografia to dziedzina bardzo szeroka; obejmuje ona wiele różnych rodzajów sesji. Niektóre przykłady tego typu to sesje modowe, redakcyjne czy portretowe. W zależności od tematu danej sesji, udział mogą wziąć w niej nie tylko ludzie; w końcu istnieją też sesje produktowe czy zwierzęce. Z punktu widzenia osoby zamawiającej, warto jest znać ich najważniejsze cechy - to znacznie ułatwi późniejsze kroki, takie jak określenie głównych wymogów wobec sesji czy poszukiwanie fotografa. Większość dzisiejszych sesji zdjęciowych polega na wykorzystaniu do nich aparatów cyfrowych, które - współpracując z pozostałymi narzędziami, takimi jak tła czy lampy świetlne - pozwalają osiągnąć pożądany efekt.

Dział: Polecane
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u