czwartek, 23 marzec 2023

Tężnia solankowa w Szprotawie już działa. Inwestycja w Parku Goepperta została zrealizowana za blisko 370 tysięcy złotych.

Dział: Społeczne

Policjanci z Sulechowa i Wolsztyna zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany. Przestępca ukrył się na strychu, a dokładniej pod podłogą.

Dział: Interwencje

Córeczka strażaka z Zielonej Góry walczy z poważnym guzem mózgu. W sieci ruszyła zbiórka pieniędzy na dalszą diagnostykę i leczenie dziewczynki!

Dział: Społeczne

Pożar w miejscowości Jamno koło Słońska. Płonęła stodoła oraz samochód osobowy, który był w niej przechowywany. Z ogniem walczyło pięć zastępów straży pożarnej.

Dział: Interwencje

To już pewne. Zielonogórskie osiedle Czarkowo będzie miało szkołę. Prezydent miasta Janusz Kubicki podpisał umowę z wykonawcą. Koszt? Przeszło 20 milionów

Dział: Społeczne
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u