piątek, 03 marzec 2023

Zderzenie ciężarówek na trasie S3 pod Sulechowem. Na jezdnię wypadł papier toaletowy. Droga w kierunku Zielonej Góry jest zablokowana!

Dział: Interwencje

Portfel z pieniędzmi został znaleziony w okolicach ulicy Mrągowskiej w Zielonej Górze. Właściciel może odebrać zgubę w Komisariacie I Policji.

Dział: Interwencje

Trzy prawa jazdy zatrzymali wczoraj policjanci z drogówki w Zielonej Górze. Wszystkie za przekroczenie prędkości. Niechlubny rekordzista jechał za dużo o 71 km/h.

Dział: Interwencje

Kontuzje w związku z wypadkiem, niefortunnym ruchem i przeciążeniem mogą przydarzyć się każdemu. Szczególnie narażeni są jednak na nie sportowcy, tacy jak biegacze, piłkarze czy siatkarze. Także w niektórych zawodach, np. przy pracach budowlanych narażeni jesteśmy na uszkodzenie kolana. Kiedy przy problemie ze stawem kolanowym i rzepką potrzebne jest wzmocnienie stabilności, pomocne będę ortezy kolana.

Dział: Polecane

Zielona Góra kupuje trzy miniautobusy za 4,7 miliona złotych. Pojazdy mają jeździć wokół deptaka. Urząd pokazał warianty tras, a mieszkańcy krytykują pomysł.

Dział: Społeczne
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u