wtorek, 11 kwiecień 2023

Gmina Szprotawa realizuje projekt "Przyjazne i bezpieczne podwórko". Zmiany doczekał się między innymi zarośnięty plac przy ulicy Bronka Kozaka.

Dział: Społeczne

Systematycznie włamywał się do sklepu w Zielonej Górze i kradł perfumy. 42-latek został zatrzymany i usłyszał 11 zarzutów, ale to nie wszystko, bo miał też narkotyki.

Dział: Interwencje

Zakup nowego mieszkania to ważna decyzja, która wymaga dokładnego przygotowania. Osoby, które planują kupić nowe mieszkanie w 2023 roku powinny zwrócić uwagę na takie aspekty jak lokalizacja, cena, rodzaj mieszkania i wykończenie, a także na sprawy prawne związane z nieruchomością. Staranne planowanie i porównywanie ofert pozwoli uniknąć późniejszych problemów i cieszyć się nowym lokum przez długie lata.

Dział: Polecane

Wojewódzka Rada Kobiet organizuje program rozwojowy, skierowany do kobiet po doświadczeniach bycia w trudnych związkach. „Skrzydła Asertywności” mają przyczynić się do uzmiany ich dotyczczasowego życia.

Pożar samochodu osobowego w Zielonej Górze. Ogień pojawił się w komorze silnika. W akcji jeden zastęp straży pożarnej.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u