środa, 19 kwiecień 2023

Schronisko w Zielonej Górze doczeka się przebudowy? Urząd Miasta Zielona Góra ogłosił przetarg na jego modernizację. Zobaczcie, jak ma wyglądać.

Dział: Społeczne

Brawurowa akcja w Łupowie koło Gorzowa. Świadek zauważył mężczyznę, który nie oddychał i przystąpił do resuscytacji. Życie poszkodowanego udało się uratować.

Dział: Interwencje

Dziś pani Cecylia Dudarczyk z Koźli w gminie Świdnica pod Zieloną Górą skończyła 100 lat. Dostała wiele życzeń, kwiatów oraz honorową emeryturę.

Dział: Społeczne

Ciężarówka przewróciła się na S3 na odcinku Sulechów - Świebodzin. Na miejscu pracuje straż pożarna oraz policja. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

Dział: Interwencje

Druga karetka w Kostrzynie nad Odrą działa już od 1 kwietnia. Dziś poprzez przecięcie wstęgi praca nowego zespołu pogotowia została symbolicznie zainaugurowana.

Dział: Społeczne
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u