czwartek, 20 kwiecień 2023

DHL Supply Chain w Gorzowie Wielkopolskim. Firma otworzyła w mieście centrum logistyczne o powierzchni 60 tysięcy metrów kwadratowych.

Dział: Społeczne

Krajowa Administracja Skarbowa z Zielonej Góry cyklicznie kontroluje sortownie przesyłek. W trakcie ostatnich działań zabezpieczono 149 kg nielegalnego tytoniu.

Dział: Interwencje

Biskup Stefan Regmunt trafił do szpitala. Jest w ciężkim stanie. Obecnie przebywa na Oddziale Intensywnej Terapii w lecznicy w Lubinie.

Dział: Społeczne

Enea Falubaz Zielona Góra wygrywa na wyjeździe z ROW Rybnik 52:38. To mocny początek sezonu w wykonaniu zielonogórzan.

Dział: Sport

Parkowanie samochodu w garażu blaszanym ma wiele korzyści, zarówno dla samego pojazdu, jak i dla właściciela. Sprawdź, jakie zalety ma to rozwiązanie i dowiedz się, dlaczego warto zainwestować w taką konstrukcję.

Dział: Polecane
Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u