poniedziałek, 24 kwiecień 2023

GDDKiA rusza z akcją "Droga to nie wysypisko". Na poboczach można znaleźć dosłownie wszystko, zaczynając od plastikowych butelek, przez opony, aż do gruzu.

Dział: Społeczne

Męskie klapki to buty, które kojarzą się z wygodą i luźnym stylem, a także z nadchodzącym sezonem letnim. Drinki z palemką, turkusowa woda, beztroska, zupełny relaks - do tego klimatu klapki pasują idealnie. Ostatnio jednak stały się też nieodłącznym elementem streetwearowej garderoby. Nic dziwnego - klapki to świetny wybór dla mężczyzn, którzy cenią sobie swobodę i komfort, ale też chcą wyglądać modnie. Jak nosić to męskie obuwie w stylu streetwear? Kilka inspiracji znajdziesz tu i poniżej.

Dział: Polecane

Ostatnie miesiące sprawiły, że coraz więcej osób zaczęło zdawać sobie sprawę z istnienia inflacji, przez którą stopniowo obniża się wartość pieniędzy. Jest to szczególnie istotny problem dla osób, które mają duże oszczędności i nie chcą patrzeć, jak z miesiąca na miesiąc ich wartość nieubłaganie się obniża. W dodatku standardowe konto oszczędnościowe może nie rozwiązać problemu, ponieważ wysokość oprocentowania jest zazwyczaj niższa niż aktualna wartość inflacji.

Dział: Polecane

Wypadek koło Sulechowa. Na drodze wojewódzkiej nr 304 zderzyły się dwie osobówki. Jedna osoba została poszkodowana.

Dział: Interwencje

To było standardowe oszustwo na policjanta. Telefon, fałszywa historia i odbiór ponad 40 tysięcy. "Mundurowego" przestępcę zatrzymała już prawdziwa policja.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u