wtorek, 25 kwiecień 2023

Nieznany sprawca wyrzucił odpady w środku zielonogórskiej Krępy. Sytuacja bardzo mocno zbulwersowała mieszkańców. Sprawą zajmuje się Straż Miejska.

Dział: Interwencje

Dobro środowiska to nasza wspólna sprawa. Wiele osób uważa jednak, że jednostka nie może nic zdziałać. To nieprawda! Warto zacząć od własnego podwórka. Im więcej osób to zrobi, tym lepiej dla naszej planety, zwierząt i roślin, które nas otaczają. Wystarczy, że wprowadzisz w życie kilka istotnych zmian, aby przyczynić się dla ekologii. To naprawdę proste!

Pogoda Lubuskie. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed przymrozkami. Miejscami temperatura może spaść do minus 3 stopni Celsjusza.

Dział: Meteo

Pożar w Dobiegniewie. Z ogniem walczyło osiem zastępów straży pożarnej. Płonęły garaże oraz dach budynku mieszkalnego. Straty są bardzo duże.

Dział: Interwencje

Policjanci z Sulechowa zatrzymali dilera narkotyków. Wpadł podczas kontroli drogowej. Ujęto też kierowcę pojazdu, ponieważ wraz z pasażerem byli agresywni.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u