środa, 26 kwiecień 2023

Pożar w Zielonej Górze. Dwanaście zastępów straży pożarnej walczy z ogniem w Castoramie. Trwa akcja gaśnicza.

Dział: Interwencje

Do niedawna ekspresy do kawy trafiały wyłącznie do wyspecjalizowanych i ekskluzywnych lokali, zwłaszcza kawiarni i restauracji. Dziś, kiedy mamy powszechny dostęp do technologii automatycznego zaparzania kawy, stoisko z kawą może lub wręcz powinno znaleźć się w każdym lokalu zorientowanym na rozwój: w sklepie spożywczym czy cukierni. Możesz pozyskać je w bardzo łatwy sposób – w ramach wynajmu gotowego stoiska kawowego.

Dział: Polecane

Kradzieże sklepowe w Zielonej Górze to praktycznie codzienność. Ostatnio w ręce policjantów wpadło troje złodziei. Grozi im nawet kara więzienia.

Dział: Interwencje

Droga krajowa nr 32 koło Gubina będzie remontowana. GDDKiA Zielona Góra ogłosiła już przetarg na modernizację. - Będzie bezpieczniej - mówią drogowcy.

Dział: Społeczne

Inspekcja Transportu Drogowego kontrolowała transport zwierząt. Zestawy zatrzymywano na krajowej "92" w Świecku. Były nieprawidłowości.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u