czwartek, 27 kwiecień 2023

Pościg koło Słubic. Funkcjonariusze ścigali kradzionego Volkswagena. Kierowca skończył jazdę, gdy uderzył w drzewo, ale udało mu się uciec pieszo.

Dział: Interwencje

Policjanci ze Świebodzina zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. To 34-latek, który próbował ukrywać się przed organami ścigania. Trafi za kratki na blisko 9 lat.

Dział: Interwencje

28-letni mężczyzna ukradł bramę oraz furtkę z cmentarza w Starej Jabłonnej. Mężczyzna wpadł po 8 miesiącach od kradzieży!

Dział: Interwencje

Scenariusze filmowe są nieodłącznym elementem produkcji filmowej. Bez nich nie moglibyśmy oglądać naszych ulubionych filmów. Tworzenie scenariuszy jest procesem kreatywnym, który wymaga sporej dawki wyobraźni i pracy. W dzisiejszym artykule dowiesz się, jak stworzyć scenariusz filmowy, który przyciągnie uwagę widzów i jakie elementy musisz wziąć pod uwagę, aby historia była interesująca i dopracowana.

Dział: Polecane

Kolizja w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Sprawca zdarzenia nie miał prawa jazdy.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u