piątek, 28 kwiecień 2023

Pożar domu w Głuchowie koło Sławy (powiat wschowski). Płonie dach budynku. Z ogniem walczy piętnaście zastępów straży pożarnej. Trwa akcja gaśnicza.

Dział: Interwencje

Wypadek koło Sulechowa. W okolicach miejscowości Radowice zderzyły się trzy samochody osobowe. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Dział: Interwencje

Wypadek w Zielonej Górze. Samochód osobowy zderzył się z motocyklem na skrzyżowaniu. Kierujący jednośladem został poszkodowany i trafił do szpitala.

Dział: Interwencje

W śmiertelnym wypadku pod Zieloną Górą zginęła młoda kobieta. Auto, którym podróżowała 21-latka uderzyło w drzewo i zostało zmiażdżone.

Dział: Interwencje

Śmiertelny wypadek pod Zieloną Górą. Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kobieta poniosła śmierć na miejscu!

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u