sobota, 29 kwiecień 2023

W okolicach Wschowy ujawniono ciała dwóch osób, kobiety oraz mężczyzny. Znajdowały się w samochodzie na polnej drodze. Sprawa ma charakter kryminalny.

Dział: Interwencje

Skradzione samochody z Niemiec zatrzymane niedaleko granicy z Polską. Zatrzymano 27 i 40-letniego Polaka. Nie mieli żadnych dokumentów od pojazdów.

Dział: Interwencje

Peri to nowy, czworonożny funkcjonariusz policji w Międzyrzeczu. Wraz ze swoim przewodnikiem skończyła już kurs i pełni służbę na terenie całego powiatu.

Dział: Społeczne

Piętnaście zastępów straży pożarnej przez 10 godzin walczyło z pożarem w Głuchowie koło Sławy. Płonął dach budynku jednorodzinnego, który był kryty strzechą.

Dział: Interwencje

Zastanawiasz się, jaki magnes wybrać? Najpopularniejsze z nich to magnesy neodymowe i magnesy ferrytowe. Przeczytaj o tym, czym się charakteryzują i gdzie są wykorzystywane, a potem podejmij właściwą decyzję.

Dział: Polecane
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u