poniedziałek, 03 kwiecień 2023

Zaginął Nazariusz T. 50-latek przebywał w Niemczech i 31 marca miał wrócić do domu w Polsce. Tak się jednak nie stało, a z mężczyzną nie ma żadnego kontaktu.

Dział: Interwencje

Pożar w Zielonej Górze. W budynku mieszkalnym zapaliła się sadza w kominie. Na miejscu pracuje pięć zastępów straży pożarnej.

Dział: Interwencje

Pogoda Lubuskie. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed przymrozkami. Miejscami temperatura może spaść do minus 6 stopni Celsjusza.

Dział: Meteo

Protest egzaminatorów WORD wraca jak bumerang w całej Polsce. Dziś WORD Zielona Góra odwołał niemalże wszystkie egzaminy praktyczne na prawo jazdy.

Dział: Społeczne

Inspekcja Transportu Drogowego zatrzymała przeładowany samochód dostawczy. Pojazd ważący przeszło 8 ton ujawniono na trasie S3 w pobliżu Sulechowa.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u