wtorek, 04 kwiecień 2023

Strażacy i policjanci szukali nastolatki w rejonie osiedla Mazurskiego w Zielonej Górze. Na szczęście dziewczynę udało się odnaleźć.

Dział: Interwencje

Trwają intensywne prace przy wiadukcie na ulicy Zjednoczenia w Zielonej Górze. Z początkiem tygodnia wprowadzono tu ruch jednostronny (z północy na południe) a 15 i 16 kwietnia wiadukt zostanie całkowicie wyłączony z transportu. 

Dział: Społeczne

Gruzin zaatakował policjanta w Żarach przy użyciu śrubokręta. 41-latek został już zatrzymany. Grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Dział: Interwencje

Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie Odrzańskim i Żarach poszukują nowych strażaków. Wszystkie stanowiska związane są z bezpośrednim udziałem w akcjach.

Dział: Społeczne

Policjanci z Żagania nieustannie eliminują piratów drogowych. Ostatnio w ciągu jednego dnia swoje prawo jazdy straciło dwóch kierowców. Obaj wpadli na krajowej "12".

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u