czwartek, 06 kwiecień 2023

Wypadek na drodze krajowej nr 12 w rejonie Żar. Na obwodnicy miasta zderzyły się trzy samochody. Cztery osoby zostały poszkodowane. Trasa jest zablokowana.

Dział: Interwencje

Pożar koło Lubska. W ogniu stanęły nieużytki zlokalizowane w pobliżu miejscowości Dłużek. Działania prowadziło siedem zastępów straży pożarnej i samolot gaśniczy.

Dział: Interwencje

Pożar koło Gorzowa Wielkopolskiego. Jedenaście zastępów straży pożarnej walczy z pożarem budynku w Lubnie. Akcja gaśnicza cały czas trwa.

Dział: Interwencje

Jasień. Kłęby dymu wydostające się z komina ośrodka kultury trafiały wprost do bocianiego gniazda. Wszystko można było zobaczyć na transmisji na żywo. MGOK tłumaczy, że była to awaria.

Dział: Społeczne

W środę, 5 kwietnia 2023 r. w Przystani nad Odrą w Cigacicach, przedstawiciele pięciu nadodrzańskich województw podpisali "Memorandum o porozumieniu ws. ochrony i odbudowy ekosystemu rzeki Odry".

Dział: Społeczne

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u