piątek, 07 kwiecień 2023

Ciągnik rolniczy przygniótł mężczyznę w Motylewie koło Gorzowa Wielkopolskiego. Poszkodowany był reanimowany. Niestety zmarł na miejscu.

Dział: Interwencje

Trzynaście zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem domu w Piaskach koło Zielonej Góry. Budynek całkowicie spłonął. To tragiczne rozpoczęcie świąt.

Dział: Interwencje

Przy polsko-niemieckiej granicy zatrzymano kampera skradzionego w Belgii. Jechali nim dwaj Francuzi, którzy byli pod wpływem narkotyków.

Dział: Interwencje

Policjanci z Żagania ścigali kierowcę Opla. 37-latek staranował radiowóz, a gdy wjechał do lasu, ugrzązł w błocie. Mężczyzna był pod wpływem narkotyków.

Dział: Interwencje

Rozbój w Zielonej Górze. Dwaj mężczyźni ukradli alkohol ze sklepu i uciekli. W międzyczasie uderzyli ekspedientkę, która próbowała ich zatrzymać.

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u