środa, 10 maj 2023

Pierwsze niskopodłogowe autobusy marki Man trafiły do MZK Zielona Góra w 2005 roku. Dziś przewoźnik oficjalnie żegna się z pojazdami.

Dział: Społeczne

"Kurier" przewoził samochodem osobowym aż 15 cudzoziemców. Kierowca porzucił auto i uciekł, a Straż Graniczna zatrzymała wszystkich imigrantów. Jechali do Niemiec.

Dział: Interwencje

Kolizja w Zielonej Górze. Na skrzyżowaniu ulic Fabrycznej i Sienkiewicza zderzyły się dwa samochody osobowe. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał.

Dział: Interwencje

Kiedy garaż pęka w szwach, a w domu nie masz piwnicy, brakuje Ci miejsca na podstawowe narzędzia ogrodnicze. Trudno sobie wyobrazić zadbany trawnik bez kosiarki czy krzewy bez nożyc ogrodowych. Nawozy, ziemia, grabie, łopata - to wszystko wymaga bezpiecznego miejsca do przechowywania, chroniącego produkty przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. W naszym artykule znajdziesz kilka porad, dzięki którym Twój ogród będzie odpowiednio uporządkowany.

Dział: Polecane

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe otwiera się na Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Chętni będą mogli zwiedzić bazę w Zielonej Górze już 13 maja.

Dział: Społeczne
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u