czwartek, 11 maj 2023

Pożar w domu rekolekcyjnym w Lubniewicach. Do akcji gaśniczej pierwszy ruszył ksiądz Janusz Woźniak, który stłumił ogień. Mieszkańcy nazywają go bohaterem. - Był niczym anioł wyłaniający się z piekieł - podkreślają strażacy.

Dział: Interwencje

Zielonogórscy policjanci rozbili grupę przestępczą, która handlowała narkotykami na terenie Zielonej Góry oraz Wrocławia. Zatrzymano 15 osób!

Dział: Interwencje

Komunia jest ważnym wydarzeniem w życiu religijnym dziecka. Pogłębia wiarę i pozwala w pełni uczestniczyć w mszy świętej. Chrzestni, dziadkowie i inni członkowie rodziny zaproszeni na uroczystość często zastanawiają się, jaka pamiątka na komunię będzie odpowiednia - prezenty wręczane na komunię są często wyjątkowymi, sentymentalnymi upominkami, które towarzyszą dziecku przez lata. Podpowiadamy pomysł na prezent komunijny, który jest jednocześnie ciekawym, praktycznym podarunkiem jak i pamiątką, która będzie przypominać dziecku o tym wyjątkowym dniu.

Dział: Polecane

Soczewki kontaktowe znacząco ułatwiają wykonywanie codziennych czynności, zwłaszcza w przypadku osób aktywnych. Niemniej jednak w większości przypadków nie można nosić ich przez całą dobę. Jakie są zasady prawidłowego zakładania i zdejmowania soczewek?

Dział: Polecane

Usługi pomocy prawnej są nieodzownym elementem funkcjonowania społeczeństwa, gdyż każda osoba może w pewnym momencie życia potrzebować wsparcia w sprawach związanych z prawem. W związku z tym istotne jest, aby wiedzieć, kto może świadczyć takie usługi i jakie kompetencje powinien posiadać.

Dział: Polecane

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u