wtorek, 16 maj 2023

Lokalizacja to jedno z kluczowych kryteriów przy wyborze nieruchomości. Jednym z czynników, który może znacząco wpływać na wartość nieruchomości, jest dostępność transportu publicznego. Czy transport publiczny rzeczywiście ma znaczenie dla wartości nieruchomości? Sprawdźmy to.

Dział: Polecane

Napad na bank w Nowogrodzie Bobrzańskim. Zamaskowany mężczyzna wszedł do placówki z przedmiotem przypominającym broń. Dostał gotówkę, z którą uciekł. Trwa akcja policji.

Dział: Interwencje

Zaginął Ireneusz Felpel ze wsi Stare Drzewce. 40-latek spod Wschowy wyszedł z domu i przepadł bez śladu. Policja rozpoczęła jego poszukiwania i prosi o pomoc.

Dział: Interwencje

Trzy promile alkoholu miał rowerzysta zatrzymany w gminie Siedlisko. Podobny wynik wydmuchał też mężczyzna skontrolowany w Nowej Soli. Obaj dostali mandaty.

Dział: Interwencje

Nocny pożar w Trzebiszewie. W ogniu stanął budynek gospodarczy. W środku znajdowały się konie, które udało się ewakuować. Akcja strażaków trwałą do rana.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u