czwartek, 18 maj 2023

Młody kierowca sprawdzał możliwości auta na publicznej drodze i się rozbił. Mężczyzna otrzymał surowy mandat.

Dział: Interwencje

Kupując ubezpieczenie OC (odpowiedzialności cywilnej) w Polsce, istnieje wiele czynników, na które warto zwrócić uwagę. Ubezpieczenie OC jest nie tylko obowiązkowe, ale również ważne dla ochrony przed nieprzewidywalnymi sytuacjami na drodze. Wybór odpowiedniego ubezpieczenia może być skomplikowany, dlatego w tym artykule omówimy kilka istotnych kwestii, na które powinieneś zwrócić uwagę, aby podjąć świadomą decyzję.

Dział: Polecane

Trzy pojazdy zderzyły się na Drodze Krajowej numer 27 pod Zieloną Górą. Występują utrudnienia w ruchu!

Dział: Interwencje

20 nowych samochodów gaśniczych powinno pojawić się w jednostkach OSP w Lubuskiem. Wśród nich OSP Mozów, które już teraz ma problem z zakupem auta. Powód? Brakuje pieniędzy.

Dział: Społeczne

Wąż pełzający po klatce schodowej wzbudził niepokój mieszkańców bloku w Gorzowie Wielkopolskim. Do akcji wezwano straż pożarną.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u