poniedziałek, 22 maj 2023

Promocja konta na Facebook jest bardzo ważna, jeśli chcemy zwiększyć zainteresowanie swoim profilem, a tym samym usługami firmy. Szybkie zdobycie obserwujących i lajków pozwala w krótkim czasie dotrzeć do potencjalnych klientów. O czym warto pamiętać podczas promowania kampanii reklamowych?

Dział: Polecane

Sink Quality to wiodący dostawca innowacyjnych produktów do zlewozmywaków, które są nie tylko funkcjonalne, ale także przyjazne dla środowiska. Firma ta angażuje się w recykling i tworzy nowe produkty z materiałów pochodzących z recyklingu. Jeśli szukasz ekologicznych rozwiązań do swojego kuchennego zlewozmywaka, to jesteś we właściwym miejscu!

Dział: Polecane

Zaginął Mieczysław H. Mężczyzna wyszedł z Domu Chronionej Starości w Kęszycy Leśnej pod Międzyrzeczem i przepadł bez śladu. Służby szukają już 72-latka.

Dział: Interwencje

Ciało mężczyzny wyłowione z Odry w Bytomiu Odrzańskim. Doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Dział: Interwencje

Policjanci z Zielonej Góry prowadzą dziś akcję "Trzeźwość". Od rana zatrzymano już czterech kierowców, którzy byli pod wpływem alkoholu. Działania cały czas trwają.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u