wtorek, 23 maj 2023

Oszuści nie odpuszczają. Teraz ponad 200 tysięcy złotych straciła mieszkanka Sulechowa, która chciała "szybko zarobić". Została też z kilkoma kredytami.

Dział: Interwencje

Kolizja na drodze krajowej nr 27 na odcinku Piaski - Nowogród Bobrzański. Zderzyły się dwa samochody. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Dział: Interwencje

Zdobycie uprawnień budowlanych otwiera nowe drogi rozwoju zawodowego i pozwala na podejmowanie kolejnych wyzwań oraz tworzenie interesujących projektów. Daje możliwość obejmowania samodzielnych stanowisk związanych z budownictwem, które bez uprawnień byłyby nieosiągalne. Aby uzyskać uprawnienia budowlane, należy zdobyć odpowiednie wykształcenie, odbyć praktykę zawodową i zdać egzamin.

Dział: Polecane

Każdego miesiąca z Instagrama korzysta ponad miliard aktywnych użytkowników. Duża część z nich to konta firmowe, których celem jest wypromowanie produktów. Aby działania marketingowe były skuteczne, trzeba zainteresować i przyciągnąć potencjalnych klientów (zwłaszcza w dobie tak dużej konkurencji). Jak to zrobić? Kluczem do sukcesu są nie tylko treści wizualne, ale również kreatywne teksty sprzedażowe. W dzisiejszym artykule odkryjemy tajniki doskonałego copywritingu, dzięki któremu pozyskasz nowych klientów.

Dział: Polecane

Policjanci ze Strzelec Krajeńskich zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamali się do mieszkania w mieście. Złodzieje ukradli sprzęt medyczny i elektroniczny.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u