czwartek, 25 maj 2023

Wyjazd na wakacje z dziećmi jest sporym zadaniem logistycznym. Trzeba myśleć jednocześnie za kilka osób, przewidywać sytuacje, zadbać o bezpieczeństwo, ale też o to aby nie było nudno. Bo właśnie wtedy gdy dzieci się nudzą przychodzą im do głowy pomysły z tych najmniej pożądanych. W województwie lubuskim jest sporo miejsc, które pomogą uatrakcyjnić pobyt dla całej rodziny. Pozwólcie, że przedstawimy Wam kilka propozycji.

Dział: Polecane

Śmiertelny wypadek na DW 278 koło Nietkowic. Jedna osoba nie żyje, jedna trafiła do szpitala. 

Dział: Interwencje

Jechał motocyklem po chodniku w Zielonej Górze i nie zwracał uwagi na pieszych. Jego poczynania zauważył policjant. Okazało się, że nie miał uprawnień do kierowania.

Dział: Interwencje

Proces produkcji profili z tworzyw sztucznych składa się z kilku etapów, które mogą być realizowane przez jedną firmę, ale wcale nie muszą. Warto jednak przemyśleć tę kwestię, ponieważ realizując zamówienie w jednym miejscu, kontrola nad przebiegiem produkcji jest prostsza, a cały proces przebiega sprawniej. Firmą, która oferuje w pełni kompleksową produkcję profili z tworzyw sztucznych, jest PRIMO. Jak to wygląda od strony praktycznej? Zapraszamy do lektury!

Dział: Polecane

Wypadek w Zielonej Górze. Na rondzie Jana Pawła II doszło do potrącenia rowerzysty. Poszkodowany mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u