środa, 03 maj 2023

Mówiąc o modzie męskiej, nie sposób nie wspomnieć o spodniach - w każdej męskiej szafie znaleźć można różne spodnie męskie. Jeśli panowie chętnie sięgają po spodnie dresowe, inni wybierają raczej eleganckie spodnie męskie. Trudno znaleźć pana, w którego garderobie nie znalazły się jeansowe męskie spodnie - to właśnie one od lat cieszą się ogromną popularnością i nie wychodzą z mody. Co ciekawe, również kobiety chętnie sięgają po spodnie, do wykonania których wykorzystany został jeans.

Dział: Polecane

Groźny pożar koło Zielonej Góry. W Droszkowie płonęły tuje oraz trawa. Wszystko zaczęło się od... grilla.

Dział: Interwencje

Śmiertelny wypadek w Hetmanicach koło Wschowy. Osobówka uderzyła w drzewo. Jedna osoba zginęła na miejscu, a dwie zostały ranne. Droga jest zablokowana.

Dział: Interwencje

Rosnące zapotrzebowanie na usługi dostawy jedzenia na życzenie otworzyło świat możliwości dla kurierów w miastach na całym świecie. W Zielonej Górze, w Polsce, Uber Eats i Glovo są bardzo popularnymi platformami dostarczającymi jedzenie, oferując kurierom elastyczne i potencjalnie dochodowe źródło zarobku. W tym szczegółowym artykule przyjrzymy się możliwościom dostępnym dla kurierów Uber Eats i Glovo w Zielonej Górze oraz omówimy różne aspekty pracy jako kurier dostawca w tym tętniącym życiem mieście.

Dział: Polecane

Pożar w okolicach Nowego Strącza w powiecie wschowskim. W ogniu stanął samochód, który znajdował się w lesie. Pojazd doszczętnie spłonął.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u