piątek, 05 maj 2023

Policja we Wschowie szuka kobiety, która wyszła bez płacenia ze sklepu w miejscowości Jędrzychowice. Mundurowi proszą mieszkańców o pomoc w jej identyfikacji.

Dział: Interwencje

Straż Graniczna zatrzymała obywatela Ukrainy w rejonie Tuplic. Mężczyzna okazał do kontroli fałszywe prawo jazdy. Cudzoziemcowi postawiono już zarzut.

Dział: Interwencje

Prawidłowa wartość tętna dla zdrowej osoby w spoczynku to około 70 uderzeń na minutę. Gdy obserwujemy przyspieszenie rytmu serca, mówimy wówczas o tachykardii (ang. tachycardia), która dość często zwiastuje rozwój różnych schorzeń lub może być chorobą samą w sobie. Jakie są czynniki sprawcze tachykardii, jak ją rozpoznać i skutecznie leczyć?

Dział: Polecane

Pijany jechał hulajnogą elektryczną w Strzelcach Krajeńskich. Poruszał się zygzakiem, więc zatrzymała go policja. 27-latkowi grozi nawet 30 tysięcy grzywny.

Dział: Interwencje

Donald Tusk, lider Platformy Obywatelskiej odwiedzi województwo lubuskie w ramach trasy "Tu jest przyszłość". Z mieszkańcami regionu spotka się w Sulechowie.

Dział: Społeczne
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u