poniedziałek, 08 maj 2023

Oszuści nadal w akcji. Tym razem pieniądze stracił mieszkaniec Zielonej Góry. Oszust wyłudził aż 150 tysięcy złotych. 40-latek dostał też "prezent": kredyt.

Dział: Interwencje

Pożar w Zielonej Górze. Przy alei Zjednoczenia w ogniu stanął samochód osobowy. Do akcji wysłano trzy zastępy straży pożarnej.

Dział: Interwencje

Policjanci z Zielonej Góry przeprowadzili dziś akcję "Trzeźwy poranek" na krajowej "32" koło Wilkanowa. Wpadło dwóch kierowców, którzy byli pod wpływem alkoholu.

Dział: Interwencje

Zdarzenie drogowe w Gorzowie Wielkopolskim. Przewróciła się ciężarówka, która przewoziła drewno. Pojazd leży na boku na rondzie.

Dział: Interwencje

Kradli kable telekomunikacyjne i wpadli w ręce policji. Do sprawy zatrzymano cztery osoby podejrzane. Wszyscy usłyszeli już zarzuty. Grozi im do 5 lat więzienia.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u