wtorek, 09 maj 2023

Pożar w Lubniewicach. Ogień pojawił się na plebanii. Do akcji wysłano sześć zastępów straży pożarnej. Strażacy chwalą księdza, który podjął działania gaśnicze.

Dział: Interwencje

Pogranicznicy zainteresowali się samochodem, bo stał bez tablic rejestracyjnych. Szybko wyszło na jaw, że został skradziony w Niemczech. Pojazd został już zabezpieczony.

Dział: Interwencje

Pożar koło Zielonej Góry. Ogień pojawił się w lesie w rejonie miejscowości Grabowiec i Koźla. W akcji uczestniczyła straż pożarna, leśnicy i samolot gaśniczy.

Dział: Interwencje

Poważny wypadek masowy na autostradzie A12 w Niemczech. W zdarzeniu brał udział autokar z Polski. Trwa akcja służb!

Dział: Interwencje

Problemy z zatokami dotykają bardzo dużą część społeczeństwa - zwłaszcza w tak zwanym okresie przejściowym, w którym temperatury bywają bardzo zmienne, a pogoda zdradliwa. W radzeniu sobie z nimi - zwłaszcza w ich łagodniejszej formie - ludzie bardzo często sięgają po preparaty dostępne bez recepty. Nie są one jednak jedyną rzeczą, z której w tym przypadku można skorzystać. Zapewne miałeś już okazję słyszeć o inhalacjach na zatoki. Ale jak tak właściwie je przeprowadzić, by były bezpieczne i skuteczne? Z czego je wykonywać? Czytaj dalej, a postaramy się Ci wszystko wyjaśnić.

Dział: Polecane
Strona 1 z 3

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u