piątek, 01 wrzesień 2023

Groźne zdarzenie w zielonogórskiej Łężycy. Motocyklistka zderzyła się z osobówką. Występują spore utrudnienia w ruchu!

Dział: Interwencje

Zaczęło się od zgłoszeń mieszkańców, a później ruszyło analizowanie nagrań z monitoringu. I tak wyszło na jaw, że kierowcy jeżdżą pod prąd przy bibliotece w Gorzowie.

Dział: Interwencje

Prezydent Zielonej Góry i wicewojewoda chwalą się, że przekazali nowy wóz gaśniczy dla OSP Sucha. Szkoda tylko, że samochód wyjeżdża do akcji od października 2022 roku. Wniosek jest prosty: polityka weszła do straży pożarnej.

Dział: Społeczne

Miejski monitoring w Zielonej Górze przede wszystkim zapewnia bezpieczeństwo. Kamery rejestrują też wykroczenia drogowe, a policja wystawia mandaty i wnioski do sądu.

Dział: Interwencje

Zespół Tourette'a, światłowstręt z postępującym z dnia na dzień niedowidzeniem, niemoc pisania, utrzymania czegokolwiek w rękach, kłopoty z przełykaniem, niemoc poruszania się. To wszystko sprawia, że Natalia jest jak roślina, którą trzeba pielęgnować i odżywiać. Przez 24 godziny na dobę.

Dział: Społeczne

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u