poniedziałek, 11 wrzesień 2023

Złodziej wszedł do domku letniskowego w gminie Sława i wyniósł wartościowe przedmioty. Z łupem ukrył się w jeziorze. Tam został zatrzymany przez policję.

Dział: Interwencje

Akcja "Trzeźwy poranek" w Gorzowie Wielkopolskim i na trasie S3. Mundurowi zatrzymali 13 kierowców pod wpływem alkoholu. Ośmiu było w stanie nietrzeźwości.

Dział: Interwencje

Pogoda Lubuskie. Po ciepłym weekendzie czekają nas kolejne dni z gorącą aurą. IMGW wydało już ostrzeżenia przed upałami.

Dział: Meteo

Policjanci ze Strzelec Krajeńskich ścigali kierowcę Volkswagena. Mężczyzna wpadł, bo przekroczył prędkość. Później okazało się, że ma zakazy prowadzenia pojazdów.

Dział: Interwencje

Winobranie 2023. Sprawdźcie, co dziś dzieje się z okazji Dni Zielonej Góry. Świętowanie w poniedziałek zakończy na głównej scenie koncert Maryli Rodowicz!

Dział: Społeczne

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u