środa, 13 wrzesień 2023

Ponad 100 tysięcy złotych - tyle straciła mieszkanka Gorzowa Wielkopolskiego. Seniorka przekazała je obcemu mężczyźnie. Ruszyły poszukiwania oszusta.

Dział: Interwencje

Pięcioletnie dziecko siedziało na torach przy dworcu PKP w Nowej Soli. Zauważył je maszynista, który wyjeżdżał ze stacji i awaryjnie zatrzymał pociąg.

Dział: Interwencje

Policyjna eskorta do szpitala w Zielonej Góry. Pomocy potrzebował 26-latek, który ciężko zranił się siekierą. Do lecznicy wiózł go ojciec.

Dział: Interwencje

Po pożarze hali z toksycznymi odpadami w Zielonej Górze własne badania zleciła marszałek Elżbieta Anna Polak. Dziś znamy już wyniki. "Są powalające" - komentowała marszałek.

Dział: Społeczne

Winobranie 2023. Sprawdźcie, co dziś dzieje się z okazji Dni Zielonej Góry. Świętowanie w środę zakończy na głównej scenie Smolasty.

Dział: Społeczne
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u