piątek, 15 wrzesień 2023

Cztery lata, ponad tysiąc dwieście razy, bez względu na pogodę czy niesprzyjające okoliczności, za każdym razem z tą sama energią i zaangażowaniem. W imieniu nas wszystkich oburzonych Goebbelsowską propagandą TVP. Nigdy nie stracili wiary i nadziei, chociaż jest ich zaledwie dwunastu gniewnych ludzi. To opowieść o odwadze, kreatywności i walce o prawdę w imieniu wszystkich, którym na prawdzie zależy.

Lubuskie samorządy dostaną pieniądze z Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych. Do województwa trafi ponad 195 milionów złotych. Jakie inwestycje będą realizowane?

Dział: Społeczne

Zdjął przednią tablicę rejestracyjną, bo "nie pasowała" do jego auta. Policja zabrała mu dowód rejestracyjny. Po pięciu dniach mężczyzna znów został zatrzymany za to samo.

Dział: Interwencje

Policja w Zielonej Górze szuka złodziei, którzy ukradli paliwo z maszyn budowlanych na terenie cmentarza. Rozpoznajesz ich? Mundurowi proszą o kontakt.

Dział: Interwencje

Prezydent Janusz Kubicki przyszedł do marszałek Elżbiety Anny Polak z umową na 17 milionów euro. Twierdził, że to środki na uprzątnięcie pogorzeliska w Przylepie. - To jest bezprawna umowa - zaznaczała marszałek.

Dział: Społeczne
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

 

Top

stat4u