wtorek, 05 wrzesień 2023

Służby ratownicze nieustannie borykają się z problemami podczas dojazdu do zdarzeń. Kierowcy blokują korytarz życia albo nawet w ogóle go nie tworzą. Egoistyczne zachowania kierowców wskazali ostatnio strażacy z OSP Rzepin.

Dział: Interwencje

Zwiększenie siły i masy mięśniowej oraz wyrzeźbienie sylwetki to jedne z głównych przyczyn podejmowania treningu siłowego, stosowania zabiegów żywieniowych i stosowania suplementów diety i odżywek dla sportowców. Co wybrać gdy coraz częściej dokonujemy zakupów w sklepach internetowych?

Dział: Polecane

Gmina Szprotawa rozdała uczniom pierwszych klas szkoły podstawowej i liceum 380 rowerów. To w ramach akcji "Rower dla pierwszaka", która trwa już drugi rok.

Dział: Społeczne

Policyjna eskorta do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim. Pomocy potrzebował 1,5-roczny chłopiec, którego użądlił szerszeń. Do lecznicy wiózł go ojciec.

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u