środa, 06 wrzesień 2023

Wraz z dynamicznym rozwojem kultury imprez masowych, zapewnienie odpowiedniej infrastruktury sanitarno-higienicznej stało się nieodłącznym elementem organizacji udanych zgromadzeń. W tej kwestii przenośne toalety odgrywają kluczową rolę, umożliwiając uczestnikom imprez komfortowe i higieniczne korzystanie z toalet w dużych skupiskach ludzi. W niniejszym artykule przyjrzymy się szczegółom związanym z wynajmem przenośnych toalet na imprezy masowe oraz omówimy istotne kwestie, które organizatorzy i uczestnicy powinni mieć na uwadze.

Dział: Polecane

Na drodze wojewódzkiej nr 282 w rejonie wsi Łaz koło Zielonej Góry często dochodzi do wypadków i kolizji. Ostatnio policja przeprowadziła tam kontrolę trasy.

Dział: Interwencje

Samochód pełny nielegalnych imigrantów ujawniono nieopodal polsko-niemieckiej granicy. W środku podróżowało 30 obywateli Syrii, wiózł ich Uzbekistańczyk.

Dział: Interwencje

Funkcjonariusze z ITD Gorzów Wielkopolski ujawnili na trasie S3 niesprawną ciężarówkę. Zatrzymali dowody rejestracyjne, a karę dostanie firma.

Dział: Interwencje

Akcja służb w Gorzowie Wielkopolskim. Ratowano mężczyznę, który wpadł do bagna w środku nocy. 59-latek zdążył powiedzieć, że się zapada i kontakt się urwał.

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u