piątek, 02 luty 2024

Naleśniki są pyszne i pożywne. Można je jeść na słodko oraz słono. To danie, które sprawdza się zarówno w przypadku dorosłych, jak i dzieci. Co ważne, są też tanie i bardzo proste w przygotowaniu. W naszym artykule przedstawiamy jednak przepis, który zawsze się sprawdza. Dzięki nam usmażysz naleśniki puszyste i idealnie zarumienione, które nie pękają!

Przyszedł na Komisariat Policji, aby sprawdzić się w systemach. Już nie wyszedł, bowiem okazało się, że jest poszukiwany. Ta sytuacja zaskoczyła mundurowych.

Dział: Interwencje

Akcja Służby Celno-Skarbowej w Zielonej Górze. Mundurowi wkroczyli na jedną z posesji w mieście. Chodziło o nielegalny tytoń.

Dział: Interwencje

Tragiczne zdarzenie w Zielonej Górze. Z wieżowca wyskoczył mężczyzna. Niestety zginął na miejscu. Na miejscu pracuje policja.

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u