niedziela, 04 luty 2024

Niebezpieczny wypadek koło Sulęcina. Mężczyzna roztrzaskał się motocyklem crossowym w lesie przy wsi Glisno. Ranny trafił do szpitala śmigłowcem LPR.

Dział: Interwencje

Szpital Zielona Góra przebudowuje układ drogowy i są problemy z parkowaniem. Policja będzie odholowywać auta, które stoją na zakazie.

Dział: Interwencje

Złodziej rowerów wpadł w ręce policji. Kradł je z tego samego miejsca. Teraz stanie przed sądem. Wiemy, jak się tłumaczył.

Dział: Interwencje

Taksówki na aplikacje są bardzo popularne. Niestety część kierowców przewozu osób często łamie przepisy drogowe. Jeden z nich został zatrzymany w Zielonej Górze.

Dział: Interwencje

Tragiczny pożar w Żaganiu. Płonął budynek mieszkalny. Z ogniem walczyło 14 zastępów straży pożarnej. Jedna osoba zginęła, druga trafiła do szpitala.

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u