wtorek, 06 luty 2024

Pogoda Lubuskie. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed silnymi porywami wiatru. Alert obowiązuje w całym regionie.

Dział: Meteo

Protest rolników w Zielonej Górze. Ciągniki będą blokować drogi w centrum miasta. Pojazdy będą jeździć w kolumnie. Będą spore utrudnienia w ruchu.

Dział: Społeczne

Tragiczny finał poszukiwań w okolicach Międzyrzecza. Policja odnalazła zwłoki młodego mężczyzny.

Dział: Interwencje

Akcja CBŚP. Nie żyje Jacek B. ps. "Lelek". Do tragedii doszło w trakcie realizacji jego zatrzymania przez policję.

Dział: Interwencje

W ostatnich latach, w miarę jak coraz więcej osób poszukuje naturalnych i zdrowych opcji żywieniowych, oleje zimnotłoczone zyskały na popularności. Wśród nich olej lniany wyróżnia się jako prawdziwy złoty eliksir zdrowia. Pozyskiwany z nasion lnu przez proces zimnego tłoczenia, zachowuje on najwięcej swoich cennych właściwości. Bogaty w kwasy omega-3, lignany i błonnik, olej lniany oferuje szeroki zakres korzyści dla zdrowia, od poprawy funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego po wsparcie w walce z procesami zapalnymi.

Dział: Polecane
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u