czwartek, 18 kwiecień 2024

Zaginął Paweł Białostocki. 39-latka z Zielonej Góry poszukuje już policja. Mundurowi proszą o pomoc w jego odnalezieniu.

Dział: Interwencje

Co zostało po pożarze hali z odpadami chemicznymi w sołectwie Przylep? Sprawdziliśmy.

Dział: Interwencje

Pożar stadniny koni w Bronkowie koło Krosna Odrzańskiego. Ogień szybko się rozprzestrzeniał. Z ogniem walczyło 17 zastępów straży pożarnej. Rodzina straciła wszystko.

Dział: Interwencje

Tłumacz przysięgły języka angielskiego to osoba, która wykonuje przekłady niezbędne do prowadzenia wielu spraw urzędowych. Respektowane są w instytucjach publicznych, sądach czy ZUS-ie. Korzystanie z usługi tłumaczenia przysięgłego jest często niezbędne w sprawach indywidualnych i biznesowych. Nierzadko też specjalista pojawia się na specjalne wezwanie służb na podstawie ustawy. Zobacz, czy tłumacz może odmówić wykonania usługi.

Dział: Polecane

Płonie stadnina koni w Bronkowie pod Krosnem Odrzańskim. Ogień objął środek i poddasze budynku. Trwa walka z pożarem.

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u