wtorek, 02 kwiecień 2024

Policjant po służbie zatrzymał poszukiwanego. 25-latek ukrywał się przed organami ścigania. Teraz przestępca trafił za kratki.

Dział: Interwencje

W dzisiejszych czasach, kiedy zrównoważony rozwój i dbałość o środowisko stają się coraz ważniejszymi aspektami naszego życia, każda decyzja dotycząca sposobu, w jaki pielęgnujemy nasze ogrody, ma znaczenie. Jednym z coraz popularniejszych wyborów wśród miłośników zieleni są doniczki torfowe, które można znaleźć w ofercie wielu sklepów ogrodniczych, w tym również w specjalistycznych punktach, jak Sklep Dla Ogrodu. Dlaczego warto rozważyć ich użycie i jakie korzyści niosą dla roślin oraz dla naszego środowiska?

Dział: Polecane

Debata prezydencka kandydatów na prezydenta Zielonej Góry. Transmisja na portalu NewsLubuski.pl.

Dział: Społeczne

Tragiczny wypadek w Murzynowie koło Skwierzyny. Kierowca osobówki wypadł z trasy i wjechał autem w farmę fotowoltaiczną. Mężczyzna zginął na miejscu.

Dział: Interwencje

Wypadek na A2 w województwie lubuskim. W trakcie pościgu na wysokości Rzepina zderzyły się dwa pojazdy. Autostrada A2 w stronę Poznania jest zablokowana.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u