środa, 24 kwiecień 2024

Załamanie pogody i kilka dni srogich przymrozków przyczyniło się do gigantycznych strat u winiarzy oraz sadowników. - Temperatura miejscami spadła do -7 stopni, młode pędy winorośli nie miały szans - napisała Fundacja Tłocznia. W czwartek do Zaboru przyjedzie wojewoda. 

Dział: Interwencje

Wybory samorządowe 2024 to już historia. W Zielonej Górze po drugiej turze prezydentem został Marcin Pabierowski, który pokonał Janusza Kubickiego. Jak głosowali mieszkańcy sołectwa Przylep, gdzie w ubiegłym roku doszło do pożaru hali z niebezpiecznymi odpadami chemicznymi? Sprawdziliśmy.

Dział: Społeczne

Jeżeli masz wśród swoich bliskich osobę z uzależnieniem, koniecznie przeczytaj poniższy wpis. Znajdziesz w nim informacje nt. tego jak wygląda terapia uzależnień i ile kosztuje prywatny ośrodek dla uzależnionych.

Dział: Polecane

Kolizja w Zielonej Górze. Na skrzyżowaniu w mieście osobówka zderzyła się z ciężarówką. Są utrudnienia w ruchu.

Dział: Interwencje

Interwencja policji na dworcu PKP w Sulechowie. Pracownicy budowlani zatrzymali złodzieja. 33-letni mieszkaniec Warszawy miał przy sobie narkotyki.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u