poniedziałek, 29 kwiecień 2024

Lubuska Policja ma nowych funkcjonariuszy. Stróże prawa już ślubowali, a po ukończeniu kursu podstawowego trafią do jednostek w regionie.

Dział: Interwencje

Topy do tańca pole dance to element garderoby, który musi być dobrze dobrany do ciała i charakteryzować się wysoką jakością wykonania. W przeciwnym razie będzie powodował dyskomfort i utrudniał swobodne wykonywanie ruchów. Czym jest top pole dance? Jak wybrać top do pole dance? Podpowiadamy w naszym artykule!

Dział: Polecane

Mimo powszechnego przekonania, że drogie zabiegi kosmetyczne są kluczem do idealnej cery, sekret zdrowej i promiennej skóry tkwi w codziennej, odpowiednio dobranych etapach pielęgnacji. Odkryjemy, jak prawidłowo przygotować skórę do dalszych zabiegów, dlaczego oczyszczanie jest fundamentem piękna, a tonizowanie niezbędnym elementem utrzymania równowagi. Zajmiemy się również rolą peelingu w odsłanianiu nowej, świeżej warstwy skóry, znaczeniem serum jako bomby składników odżywczych, oraz jak nawilżanie wpływa na zachowanie młodzieńczego wyglądu. Nie zapomnimy o ochronie przed słońcem, kluczowym aspekcie zapobiegania przedwczesnemu starzeniu się skóry, oraz o maseczkach, które oferują dodatkowe wsparcie w pielęgnacji domowej. Przygotuj się na podróż po świecie skutecznej pielęgnacji twarzy, która odmieni Twoje podejście do codziennej rutyny.

Dział: Polecane

Nieobliczalny mężczyzna terroryzował wieś pod Żaganiem. Mieszkańcy żyli w strachu. 51-latek został zatrzymany i nie przyznaje się do winy.

Dział: Interwencje

Pościg na autostradzie A2. Funkcjonariusze ścigali osobową Kię, która została skradziona w Niemczech. Za kierownicą siedziała 38-letnia mieszkanka Poznania.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u