piątek, 05 kwiecień 2024

Tragiczne informacje z Poznania. W tamtejszym szpitalu zmarł skatowany niemowlak z Gorzowa Wielkopolskiego. Lekarze przegrali walkę o życie dziecka.

Dział: Interwencje

Sondaż wyborczy Zielona Góra. Janusz Kubicki, Marcin Pabierowski, Grzegorz Maćkowiak, Janusz Jasiński, Adam Hreszczyk - to kandydaci na prezydenta. Kto wygrałby w najnowszym sondażu? Czy będzie druga tura?

Dział: Społeczne

Policja w Zielonej Górze szuka kobiety, która okradła starszą, schorowaną mieszkankę miasta. Mundurowi proszą o pomoc w jej identyfikacji.

Dział: Interwencje

Pogoda Lubuskie. IMGW wydało ostrzeżenia przed burzami z gradem oraz silnymi porywami wiatru. Te najbardziej będą rozwijać się w godzinach nocnych.

Dział: Meteo

Pożar w Zielonej Górze. Płonął ciągnik rolniczy. Na miejsce przyjechała straż pożarna.

Dział: Interwencje

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u