poniedziałek, 08 kwiecień 2024

Pięciu złodziei wpadło w ręce policjantów. Szajka kradła na terenie całego powiatu strzelecko-drezdeneckiego. Zatrzymali ich funkcjonariusze po służbie.

Dział: Interwencje

Wyniki wyborów Zielona Góra. Będzie druga tura wyborów na prezydenta. Janusz Kubicki zmierzy się z Marcinem Pabierowskim. Jak komentuje to włodarz miasta?

Dział: Społeczne

Akcja ratownicza w Zielonej Górze. U starszego mężczyzny doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Senior był reanimowany przez policjantów.

Dział: Interwencje

Aby skorzystać z sankcji kredytu darmowego, należy przejść przez kilka etapów. Pierwszym krokiem jest odnalezienie błędów w umowie kredytowej, które umożliwią skorzystanie z tego prawa. Może to być trudne zadanie, dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy, która specjalizuje się w analizie umów kredytowych. Taka firma przeprowadzi dokładną analizę umowy i wskaże ewentualne uchybienia względem ustawy o kredycie konsumenckim.

Dział: Polecane

Wyniki wyborów Lubuskie. PKW przedstawiła oficjalne dane. Wiemy, jak będzie wyglądał Sejmik Województwa Lubuskiego.

Dział: Społeczne
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u