wtorek, 14 maj 2024

Wiele firm stoi przed wyzwaniem bezpiecznego i zgodnego z przepisami prawnymi usuwania niepotrzebnych już dokumentów. Szczególnie niszczenie dokumentów Zielona Góra oraz w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie rozwijają się sektory usługowe i przemysłowe, odpowiednie zarządzanie cyklem życia dokumentacji jest bardzo ważne.

Dział: Polecane

Dobry garaż blaszany powinien być dostosowany do indywidualnych oczekiwań i możliwości. Jeśli chcesz wiedzieć, jakich błędów warto unikać, czytaj dalej.

Dział: Polecane

Akcja straży pożarnej w Filharmonii Zielonogórskiej. Wszystkich ewakuowano. Ale spokojnie, to były tylko ćwiczenia.

Dział: Interwencje

Pożar w Gorzowie Wielkopolskim. W środku nocy spłonął samochód osobowy. Szybko wyszło na jaw, że to podpalenie. Policja zatrzymała już 37-letniego piromana.

Dział: Interwencje

Na rynku działa wiele towarzystw ubezpieczeniowych, a oferty każdego z nich są mogą się od siebie znacząco różnić. Sprawdzenie każdej z ofert zajęłoby mnóstwo czasu. Zdecydowanie szybciej jest skorzystać z porównywarki ubezpieczeń. Ja działa taka porównywarka i dlaczego jest przydatna? Jakie korzyści daje korzystanie z tego udogodnienia i ile można zaoszczędzić? Jaka porównywarka jest najlepsza? Na te pytania odpowiadamy poniżej.

Dział: Polecane
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u