czwartek, 16 maj 2024

Okradł sąsiada na prawie 5 tysięcy złotych. Zabrał elektronarzędzia i elementy maszyn rolniczych. Wpadł przez monitoring. Był zaskoczony zatrzymaniem.

Dział: Interwencje

Coraz częściej ludzie w naszym kraju decydują się na korzystanie z rowerów. W niektórych przypadkach jazda na rowerze ma charakter czysto rekreacyjny, w innych sytuacjach jednoślad staje się alternatywną formą dojazdu do pracy lub na uczelnię. Część ludzi uprawia zaś jazdę rowerową wyczynowo, uczestnicząc regularnie w różnego rodzaju wyścigach, rajdach itp. We wszystkich tych przypadkach warto z pewnością zainwestować w dodatkowe akcesoria, dzięki którym jazda na rowerze stanie się jeszcze przyjemniejsza oraz bezpieczniejsza. Z pewnością należy tutaj postawić na solidne oraz sprawdzone buty rowerowe, mające olbrzymi wpływ na komfort jazdy. Obuwie takie najłatwiej będzie nam nabyć za pośrednictwem Internetu - wystarczy tylko nieco się rozejrzeć.

Dział: Polecane

Kolizja w Zielonej Górze. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce wezwano służby. Są utrudnienia w ruchu.

Dział: Interwencje

Intermarche Zielona Góra. Dziś ponownie otwarto kolejny, trzeci sklep pod tym szyldem w mieście. Właścicielem jest Marcin Rusiniak.

Dział: Społeczne

Alert RCB trafił do mieszkańców części województwa lubuskiego. Chodzi o ekstremalne zagrożenie pożarowe. W lasach jest bardzo sucho.

Dział: Interwencje
Strona 1 z 2

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u